Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
“Përmallohen” Fatmir Limaj dhe Kadri Veseli! (foto) – Malisheva Press

“Përmallohen” Fatmir Limaj dhe Kadri Veseli! (foto)

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli e  ai i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj dikur bashkë me një parti, e sot bashkëpartnerë në koalicion, nuk i kanë zbehur raportet siç u raportua gjatë ditës.

Në hapjen e fushatës të dy janë përshëndetur ngrohtësisht njëri me tjetrin, shkruan Indeksonline.

Duket se mes tyre nuk ka mbetur çështje e pazgjidhur, pasi përshëndetja ishte e zakonshme si me miqtë tjerë, madje shumë e afërt. /Indeksonline/