Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Përleshje masive në një dasmë, ish i dashuri nxori fotografi të nuses (Video) – Malisheva Press

Përleshje masive në një dasmë, ish i dashuri nxori fotografi të nuses (Video)

perleshja-1-e1482495122166-780x439-650x358Një përleshje masive shpërtheu në një pritje të dasmës, pas një grindje mes familjeve u bë vicioze.
Nga kjo ngjarje, përcjell Telegrafi, janë publikuar edhe një seri pamjesh, pamje që besohet se vijnë nga Toronto, Kanada.

Mysafirët shihen duke hedhur grushte dhe karrige mbi njëri-tjetrin mbi tavolina, derisa lufta kishte dalë jashtë kontrollit.

Një përdorues në Twitter ka thënë se kacafytja u nxit nga ish i dashuri i nuses i cili kishte nxjerrë disa fotografi, ku ajo shihej duke bërë seks.