Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Për nderë të 28 nëntorit Komuna dekoron qytetin me flamuj Kuq e Zi – Malisheva Press

Për nderë të 28 nëntorit Komuna dekoron qytetin me flamuj Kuq e Zi

1.2Festa e 28 nëntorit ka filluar të ndihet në Malishevë. Sot komuna  ka filluar ti vendos flamujt kombëtar në rrugët kryesore të qytetit.

Dita e flamurit, dita e shpalljes se pavarësisë së Shqipërisë, ditelindja e komandantit legjendar Adem Jashari dhe dalja e UÇK-së në skenë, do të bëjë që Malisheva të duket Kuq e Zi.

Vlenë të theksohet se, që nga shpallja e pavarësisë së Kosovës është hera e parë që Komuna e Malishevës e feston 28 nëntorin veç me flamurin kombëtar

1.4 1.3 1.1 1.5