Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pensionohet futbollisti që fitoi tri Liga të Kampionëve – Malisheva Press

Pensionohet futbollisti që fitoi tri Liga të Kampionëve

Ish-portieri i Barcelonës, Victor Valdes, është tërhequr nga futbolli dhe njëkohësisht ka fshirë të gjitha llogaritë e tij të mediave sociale.

Valdes, 35 vjeç, ka qenë pa një klub që kur la Middlesbrough majin e kaluar.

Dhe pavarësisht se kishte oferta në tavolinë për të vazhduar karrierën e tij, në Ditën e Vitit të Ri, ai me ironi iu drejtua mediave sociale për të njoftuar se po i varte dorezat e tij.

Ai postoi një fotografi të një rruge të shoqëruar me titullin: “faleminderit për gjithçka”.

Valdes fitoi shumë tituj me Barcelonën, në mesin e tyre edhe tri Champions League. /IndeksOnline/