Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
PDK nga selia e saj në Malishevë hapi fushatën për balotazh (Foto) – Malisheva Press

PDK nga selia e saj në Malishevë hapi fushatën për balotazh (Foto)

Partia Demokratike e Kosovës, dje edhe zyrtarisht ka hapur fushatën zgjedhore për raundin e dytë të zgjedhjeve të 19 nëntorit. Kjo parti politike ka shfrytëzuar ambientet e selisë së saj në Malishevë për tu mobilizuar për këto zgjedhje. I pranishëm përveç kandidatit për kryetar, Mursel Gashit, ishte edhe Isni Kilaj dhe zyrtar tjerë të kësaj partie.

Më poshtë keni postimin e plotë të PDK-së: