Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
PDK mban tubime në fshatrat Kërvasari dhe Fshati të Ri (Foto) – Malisheva Press

PDK mban tubime në fshatrat Kërvasari dhe Fshati të Ri (Foto)

PDK-ja, mbrëmë ka mbajtur tubim me banorët e fshatrave Kërvasari dhe Fshatit të Ri. Në këto tubime përveç Isni Kilajt kandidat për deputet nga radhët e kësaj partie, të pranishëm ishin edhe anëtarë tjerë të kryesisë së degës së PDK-së në Malishevë.

Kjo është bërë e ditur përmes faqes zyrtare në facebook të këtij subjekti politikë.

Më poshtë postimi i plot nga këto tubime të PDK-së: