Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
PDK, mban tubim të përbashkët në tri fshatra, Damanek, Bubël dhe Qypevë (Foto) – Malisheva Press

PDK, mban tubim të përbashkët në tri fshatra, Damanek, Bubël dhe Qypevë (Foto)

Në vazhdën tubimeve elektorale PDK dhe kandidati i saj për kryetar së bashku me anëtarët tjerë mbrëmë kanë mbajtur tubim të përbashkët me banorët e fshatrave Damanek, Bubël dhe Qypevë.

Më poshtë keni postimin e plotë të PDK-së: