Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
PDK mban tubim në fshatrat Lladroc dhe Senik (Foto) – Malisheva Press

PDK mban tubim në fshatrat Lladroc dhe Senik (Foto)

Në kuadër të fushatës zgjedhore PDK-ja mbrëmë ka mbajtur tubim me banorët e fshatrave LLadroc dhe Senik. Ata para qytetarëve të këtyre fshatrave kanë prezantuar kandidatët për kuvendin komunal dhe pikat e programit qeverisës.

Kjo është bërë e ditur nëpërmjet faqes zyrtare të kësaj partie në facebook.

Më poshtë keni postimin e plotë të PDK-së: