PDK, mban tubim në Carrallukë dhe Shkarashnik (Foto)

Kandidati për kryetar nga radhet e PDK-së, Mursel Gashi së bashku me kryetarin e degës së kësaj partie, Isni Kilaj, mbrëmë kanë mbajtur tubim me banorët e fshatrave Carrallukë dhe Shkarashnik.
Kjo është bërë e ditur përmes faqes zyrtare në facebook të PDK-së.

Më poshtë postimi i plotë i PDK-së: