Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
PDK-ja mbrëmë vizitoi fshatin Drenoc (Foto) – Malisheva Press

PDK-ja mbrëmë vizitoi fshatin Drenoc (Foto)

PDK-ja dhe kandidati i saj për kryetar, Mursel Gashi, mbrëmë kanë vizituar fshatin Drenoc.  Në këtë takim u prezantuan edhe kandidatët për Kuvendin Komunal, nga fshati Drenoc, nga radhët e PDK-së. Kjo është e ditur përmes faqes zyrtare në facebook.

Më poshtë postimi i plotë i PDK-së: