Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Parashikimi i motit për tri ditët e ardhshme – Malisheva Press

Parashikimi i motit për tri ditët e ardhshme

auto-moti-650x3581436192201_6229Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit në Kosovë për tri ditët e ardhshme.

Gjatë këtyre tri ditëve vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik dhe me kushte të njejta meteorologjike.

Kjo gjendje bllokuese sipas IHMK-së anticiklonike do të vazhdoj  duke kushtezuar mot me diell dhe të vranët por nuk parashihen reshje.