Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Parashikimi i motit për fundjavë – Malisheva Press

Parashikimi i motit për fundjavë

motiMot kryesisht i  vranët dhe me intervale të shkurta me diell do të na shoqëroj nga dita e enjete. Vranesirat gjatë dites vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu të  intensitetit të dobët.

Temperaturat maksimale do te shenojnë ngritje  nga 23-25 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga jugperendimi dhe veriperendimi me shpejtesi deri 8m/s.

Një gjendje e këtill e motit me permisime të ndjeshme do të vazhdoj deri në fundjavë dhe më tej do të kete ngritje në gjithë parametrat meteorologjik.