Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pamje të reja nga arrestimi i Albin Kurtit dhe deputetëve tjerë të VV-së – Malisheva Press

Pamje të reja nga arrestimi i Albin Kurtit dhe deputetëve tjerë të VV-së

Policia ka arrestuar tre deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje për të cilët kishte urdhër arrest nga gjykata.

Albin Kurti, Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj-Bujupi janë arrestuar sot në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

Pardje gjyqtari Beqir Kalludra ka lëshuar urdhër arrest për të tretë pasi që ata nuk janë paraqitur në seancën ku janë të akuzuar për hedhjen e gazit lotsjellës.