Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pagarushë: Rrahje për një pronë, arrestohen tre të dyshuar – Malisheva Press

Pagarushë: Rrahje për një pronë, arrestohen tre të dyshuar

rrahjeNë Malishevë gjegjësisht në fshatin Pagarushë si pasojë e një mosmarrëveshjes rreth një prone ka pasur një përleshje fizike në mes tre personave mes veti me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore thuhet në raportin e policisë. Pas ofrimit të tretmanit mjekësore tre të dyshuarit  janë arrestuar dhe janë dërguar në mbajtje./mp/