Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Opozita nuk ndalet, vazhdon me takimet mobilizuese për të shtunën (Foto) – Malisheva Press

Opozita nuk ndalet, vazhdon me takimet mobilizuese për të shtunën (Foto)

opozita...Kanë mbetur vetëm edhe një ditë nga manifestimi i opozitës i thirrur për 28 nëntor. E në vazhdën e përgatitjeve për këtë manifestim opozita po vazhdon mbajtjen e takimeve mobilizuese.

Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiu dhe anëtari i kryesisë së AAK-së, Gent Begolli kanë mbajtur sonte një takim me qytetarët e Prishtinës.

Ata kanë bërë thirrje që masovikisht qytetarët të marrin pjesë në këtë manifestim.