Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Nxënësit në Malishevë protestojnë para Komunës për rastin e vrasjes së Aulon Zekës (Foto) – Malisheva Press

Nxënësit në Malishevë protestojnë para Komunës për rastin e vrasjes së Aulon Zekës (Foto)

Të prekur nga rasti i vrasjës së bashkëmoshatarit të tyre Aulon Zeka, nxënësit e shkollave të mesme në Malishevë sot kanë organizuar marsh protestues. Në mënyrë të organizuar ata kanë përshkuar rrugën kryesore të qytetit duke u ndalur në fund para objektit të Komunës së Malishevës dhe duke brohoritur “Drejtësi”.

Më poshtë keni disa foto të dërguara nga qytetarët gjatë kohës së protestës: