Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Nxënësit e “ngucin” Veselin në Ditën e Demokracisë (video) – Malisheva Press

Nxënësit e “ngucin” Veselin në Ditën e Demokracisë (video)

foto veseli

Holli i Kuvendit ishte mbushur përplot njerëz në Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë.

Në mesin e tyre kishte edhe nxënës të shkollave të mesme. Ata përveç që ishin të zhurmshëm në një farë forme edhe e kanë provokuar kryetarin e Kosovës Kadri Veseli.

Derisa po mbante fjalim James Hoppe nga USAID-I nxënësit që ishin lart tyre provokonin në mënyra të ndryshme duke ngritur dy gishta por edhe duke bërë me mimika në drejtim të Veselit.

Ky i fundit këtë gjë e ka marrë me sportivitet duke u qeshur atyre dhe duke u folur me duar./KosovaPress/