Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
“Nxehet” situata mes Veselit dhe Hotit në Kuvend – Malisheva Press

“Nxehet” situata mes Veselit dhe Hotit në Kuvend

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, ia ka ndërprerë fjalimin shefit të grupit parlamentar Avdullah Hotit, njofton Gazet Blic.

“Mos krijo skena, nuk lëshoj pe, i ke vetëm 1o minuta kohë” ka thënë Veseli.

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës ka filluar me 31 deputetë ndërsa debatin e ka filluar Albin Kurti nga Vetëvendosje.

Opozita ka kërkuar që të mbahet një seancë e jashtëzakonshme për të mbajtur një debat.