Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Një porosi për qeveritarët nga invalidi i luftës – Malisheva Press

Një porosi për qeveritarët nga invalidi i luftës

shpetim_agusholliShpetim Agusholli, ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i cili ka humbur të dy këmbët në luftën e Kosharës ka një porosi për qeveritarët me një përmbajtje emocionale.

Ai thotë që është i gatshëm ti jap edhe duart vëtëm të mos i lejoi marrëveshjet për “Zajednicën” dhe Demarkacionin me Malin e Zi.

Ja porosia e tij e plotë:

“Mund te nënshkruani e të bëni marrëveshje si te doni sipas tekeve tuaj, po mos haroni këmbët i kam jep për këtë vend e do ta mbroj prap cep me cep deri sa të më lënë edhe duart. Me pushkë mbrojmë Kosovën e nderojm Shqipërin.” /lajm.com