Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Një femër në Prizren tenton të vetëvritet me preparate kimike – Malisheva Press

Një femër në Prizren tenton të vetëvritet me preparate kimike

Polica e Kosovës ka njoftuar se një femër në Prizren ka tentuar ta helmoj veten me preparate kimike, pasi ajo është shantazhuar nga një mashkull.

Sipas policisë i dyshuari është arrestuar.

“Viktima femër K/Shqiptare ka përdor preparat kimik që përdoret për pastrim,  duke tentuar të vetëvritet, pasi qe është shantazhuar nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Njësiti policor ka identifikuar të dyshuarin i cili është arrestuar dhe ka pranuar veprën në fjalë. Me urdhër te prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.