Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Nisma mbledhë anëtarësinë e saj në hapjen e fushatës në fshatin Banjë (Foto) – Malisheva Press

Nisma mbledhë anëtarësinë e saj në hapjen e fushatës në fshatin Banjë (Foto)

Dje në ditën e parë të fushatës zgjedhore për raundin e dytë të zgjedhjeve, Nisma ka zgjedhur vendlindjen e kandidatit të saj për kryetar dhe liderit të kësaj partie për ta hapur fushatën zgjedhore.

Në këtë tubim ishin të pranishëm figura udhëheqëse të kësaj partie, të cilët kishin ardhur në mbështetje të kandidatit të tyre Ragip Begaj, për të fituar edhe një mandat qeverisës.

Më poshtë postimi i plotë i Nismës: