Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
NISMA mbledh nga tri fshatra për tubim! (Foto) – Malisheva Press

NISMA mbledh nga tri fshatra për tubim! (Foto)

NISMA për Kosovën, dega në Malishevë mbrëm ka mbajtur dy takime. Në të dy takimet janë përfshirë nga tri fshatra të Malishevës, praktikë kjo e NISMES e parë vetëm në këto zgjedhje. Në takimin e parë Nisma ka mbledhur banorët e fshatrave Damanek, Qypevë dhe Bubël, ndërsa në takimin e dytë me banorët e Turjakes Panorcit dhe Llapqeves. A është ky një indikator shtesë që tanimë elektorati i këtij subjekti politik e ka braktisur partinë pas koalicionit me PDK-në?

Më poshtë keni postimin e plotë të partisë Nisma: