Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Nisma mbanë tubim në fshatin Turjakë (Foto) – Malisheva Press

Nisma mbanë tubim në fshatin Turjakë (Foto)

Nisma për Kosovën në vazhdën e fushatës, sot ka mbajtur tubim me banorët e fshatit Turjakë. Këtë e ka bërë të ditur ky subjekt politikë nëpërmjet faqes së saj zyrtare në facebook. I pranishëm në këtë tubim ishte kryetarin Begaj, dhe shefja e grupit parlamentar të kësaj partie Arbreshë Krasniqi.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të Nismës: