Nisma mban tubim të përbashkët me banorët e Llapqevës, Panorcit dhe Rudit (Foto)

Në kuadër të fushatës elektorale Nisma, mbrëmë ka mbajtur tubim me banorët e fshatrave Llapqevë, Panorc, dhe Rudë. Kjo është bërë e ditur përmes faqes zyrtare të kësaj partie në facebook:

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Nismës: