Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
NISMA mban tubim të përbashkët me banorët e Gurbardhit dhe Burimit (Foto) – Malisheva Press

NISMA mban tubim të përbashkët me banorët e Gurbardhit dhe Burimit (Foto)

Në vazhdën e tubimeve zgjedhore NISMA, mbrëmë mbajti tubim me banorët e fshatit Gurbardh dhe Burim. Një praktikë kjo e re në këto zgjedhje nga kjo parti politike e cila po vazhdon të mban tubime të përbashkëta me qytetarët e dy ose tre fshatrave. Tubimin e përbashkët me banorët e Burimit dhe Gurbardhit e ka bërë të ditur dega e NISMËS në Malishevë nëpërmjet një postimi në faqen e saj në facebook.

Më poshtë keni postimin e plotë të kësaj partie: