Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
NISMA mban takim në Turjakë(Foto) – Malisheva Press

NISMA mban takim në Turjakë(Foto)

Zgjedhjet e parakohshme i kanë mobilizuar fuqishëm të gjitha partitë politike të cilat vazhdimisht takojnë anëtarët dhe simpatizuesit e tyre. Mbrëmë NISMA për Kosovën ka mbajtur tubim me strukturën e degës në Turjakë me qëllimin e vetëm të mobilizimit për zgjedhjet e 11 Qershorit.

Më poshtë i gjeni fotot nga tubimi:

Kryesia e Nismes nëndega Turjakë mbanë takim mobilizues për zgjedhjet e 11 Qershorit.

#TëBashkuarDrejtSukseseve