Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Nesër pritet të jetë dita më e ftohtë e vitit, temperaturat arrijnë në -18 gradë – Malisheva Press

Nesër pritet të jetë dita më e ftohtë e vitit, temperaturat arrijnë në -18 gradë

Në Kosovë po mbanë një mot shumë i ftohët dhe me reshje bore. Temperaturat po vazhdojnë të sillen rreth 0 e deri në minus 6 gradë.

Sot temperaturat minimale do të jenë minus 9 gradë, ndërsa ato maksimale 1 gradë. Ndërkohë nesër pritet që i ftohti madh ta përfshijë vendin tonë.

Temperaturat maksimale do të sillen rreth minus 3 gradë, ndërsa minimalja do të prek -18 gradë Celsius.

Ky mot i ftohët pritet që të përmisohet gjatë ditëve të vikendit.