Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Në fshatin Panorc arrestohen dy persona – Malisheva Press

Në fshatin Panorc arrestohen dy persona

arrestime

Në fshatin Panorc, dje rreth orës 14:50, janë arrestuar dy persona. Arrestimi i tyre ka ardhur si pasojë e një mosmarrveshje ndërmjet tyre e cila ka përfunduar edhe me konfrontim fizik dhe me lëndime trupore që kanë pësuar personat në fjalë. Të dy të dyshuarit janë arrestuar më pas nga policia dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit ata janë dërguar në mbajtje. Njofton Policia e Kosovës.