Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ndërron jetë mësuesi Fadil Krasniqi nga Carralluka – Malisheva Press

Ndërron jetë mësuesi Fadil Krasniqi nga Carralluka

Ka ndërruar jetë mësuesi Fadil Krasniqi nga fshati Carrallukë. Kjo është bërë e ditur nga familjarët e të ndjerit përmes një njoftimi në facebook.

‘’Tê nderuar dashamires , miq , koleg , miqesi ,,,, Te gjithe ju te aferm dhe rreth i larget por i njoftur , me dhimbje dhe pikellim te madh njoftojme se sonte ndrroj jete Babai , mesuesi , kolegu , dhe shoku juaj Fadil Krasniqi’’ thuhet në njoftimin e bërë nga familjarët e të ndjerit.

Fadil Krasniqi ishte mësues ë shkollën fillore Imer Krasniqi dhe kohëve të fundit vuante nga një sëmundje.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në varrezat e fshatit në Carrallukë në orën 16:00.

Redaksia e malishevapress i shprehë ngushëllime familjes dhe kolegëve të mësuesit tashmë të ndjerë.