Ndahet nga jeta punëtorja e QKMF-së, Shefkie Morina

Ka ndërruar jetë ish punëtorja e QKMF-së Shefkije Morina.

Shefkija mbahet mend nga qytetarë të shumtë si punëtore e zellshme dhe e palodhur në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Malishevë.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerës.

Varrimi i saj bëhet sot në ora 14:00 në Drenoc