Mustafa mbështet Kafexhollin në fushatë (Foto)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, mbrëmë ishte në fshatin Astrazup në mbështetje të kandidatit për Kryetar të Komunë së Malishevës, Sami Kafexholli.  Mustafa dhe Kafexholli janë ndarë të bindur se Malisheva në katër vitet e ardhshme do të udhëhiqet nga LDK-ja.

Më poshtë keni postimin e plotë të LDK-së: