Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Mustafa e quan gomar Kurtin – Malisheva Press

Mustafa e quan gomar Kurtin

isaKryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka reaguar menjëherë dhe me shumë mllef ndaj reagimit të deputetit të Vetëvendosjes Albin Kurti kundër reagimit të Hashim Thaçit i cili i kishte dalë në mbrojtje kryeministrit.

Kurti në reagimin e vet kishte thënë se Isa Mustafa, po të kishte shtet ligjor, do të duhej të ishte në burg ndërsa kishte përmendur edhe “zajednicën” (AKS-në)të cilën sipas Kurti e ka mundësuar “zajednica e vëllezërve të Thaçit me djemtë e Isës”.
Isa Mustafa madje, Albin Kurtin, pa ia përmendur emrin e ka quajtur “gomar të Zajednicës, transmeton Koha.net.
Ky është postimi i kryeministrit në facebook.
“A e di kush, cka ka ky gomari i Zajednices me djemt e mij??? Te drejtohet kah une Ukshi se e ka humbur rrugen”.