Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Muri dhe Thaçi – sot në Kuvendi – Malisheva Press

Muri dhe Thaçi – sot në Kuvendi

Kuvendi i Kosoves-3Sot në Kuvendin e do të zhvillohet debati parlamentar për murin e ngritur në Mitrovicë, transmeton Koha.net.

Me 83 vota pro, deputetët kanë vendosur që të mbahet debati parlamentar për murin e Mitrovicës të iniciuar nga shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj.

Rreth murit pritet të flasë kryeministri i vendit Isa Mustafa.
Po sot, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pritet t’i drejtohet Kuvendit të Kosovës për të mbajtur fjalimin e fundvitit.