Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Moti sot në bregdetin shqiptar – Malisheva Press

Moti sot në bregdetin shqiptar

Gjatë ditës së mërkurë moti në Shqipëri parashikohet të jetë i kthjellët dhe i nxehtë, me vranësira të pakta në pjesën veriore

Era do te jete me drejtim Veriperëndim–Jugperëndim 1-10m/s. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.0 metër.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 18°/37°C

Vendet e ulta 18°/41°C

Vendet bregdetare 22°/38°C