Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Moti sot dhe në fundjavë – Malisheva Press

Moti sot dhe në fundjavë

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët. Vranësira kalimtare mund të ketë në orët e pasditës, kurse temperaturat do të sillen në mes 10 e 23 gradë Celsius.

Edhe në ditën e parë të fundjavës, pritet të kemi vranësira kalimtare, ndërsa temperaturat nuk pritet të pësojnë ndryshime të qenësishme ato do të sillen në mes 11 e 24 gradë Celsius.

Të dielën pritet ndryshim moti, dita pritet të fillojë me vranësira të pjesshme, mirëpo gjatë ditës ato pritet të marrin karakter zhvillimi.

Temperaturat do të sillen në mes 11 e 23 gradë Celsius.