Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Moti për sot – Malisheva Press

Moti për sot

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë do të jetë me diell, por në qiell do të mbizotërojë moti i freskët dhe me shi.

Temperaturat do të variojnë nga 7 deri në 15 gradë celsius gjatë pjesës së parë të ditës, ndërsa në kulmin e saj do të variojnë nga 20 deri në 25 gradë celcius.

Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi deri 11m/s.