Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Moti në bregdetin shqiptar – Malisheva Press

Moti në bregdetin shqiptar

Gjatë ditës se martë moti në bregdetin shqiptar parashikohet të jetë me alternime vranësirash në zonat malore dhe veriperëndimore.

Priten reshje shiu me intensitet të dobët deri mesatar në zonat malore dhe veriperëndim.

Në mesditë reshjet e përkohshme pritet që të përfshijnë pjesën më të madhe të vendit përjashtuar bregdetin.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim 1-15m/s. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.0 metër. Shikimi 8km-20km. Mjegullinë lokale për shkak të reshjeve.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 18°/31°C

Vendet e ulta 20°/35°C

Vendet bregdetare 22°/34°C