Moti me diell dhe i ngrohtë

moti...

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë. Gjatë ditës sidomos në orët e pasditës priten të bien shira lokale.

Temperatura më e ulët e ditës do të jetë 12 deri 18 gradë kurse ajo më e larta e ditës 26 deri 28 gradë celsius.