Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Molliqaj: Thaçi humbi, tani rreziku më i madh është nga Kadri Veseli – Malisheva Press

Molliqaj: Thaçi humbi, tani rreziku më i madh është nga Kadri Veseli

dardan molliqajGjatë një debati që është bërë në emisionin “Zona e Debatit” në Klan Kosova, për zhvillimet e fundit në Kosovë dhe bërjen e Qeverisë, i zëshëm ka qenë Dardan Molliqaj nga Vetëvendosje.
Ai, ka kritikuar koalicionin PDK – LDK, që sipas tij i kanë dhënë fuqi një krimineli si Kadri Veseli.
Molliqaj, humbësin më të madh e ka quajtur Hashim Thaçi, ndërsa nuk la pa e komentuar si të paditur në ekonomi politike as Isa Mustafën.
Dorëzimin e postit të Kryeministrit nga ana e Thaçit, Molliqaj e quajti të dobët, ndërsa tha se ky koalicion u arrit me forca të Kadri Veselit.
“Nëse e mbani mend, Kadri Veselin, kur ka hy në politik ka thënë se koalicioni më i mirë për mu është ai me LDK-në”, ka thënë Molliqaj, duke shtuar se rreziku më i madh është nga Kadri Vesel.i/zeri.info/