Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Minitransiti që po ua vështirësojnë jetën e banorëve të lagjes së Minollëve në Malishevë (Video) – Malisheva Press

Minitransiti që po ua vështirësojnë jetën e banorëve të lagjes së Minollëve në Malishevë (Video)

Në redaksinë e Malishevapress/ një lexues i yni ka dërguar një video, ku shihen punimet që Komuna e Malishevës është duke i bërë në projektin e rrugës së minitransitit. Në pamjet pa komente është xhiruar pjesa e rrugës që kalon nëpër lagjen e Hotëve në Malishevë. Në këtë video shihet se si janë shkatërruar sipërfaqe të tëra të tokave dhe sa po u sjellin probleme dhe vështirësi banorëve të kësaj lagje punimet që po zhvillohen aty.

Për më tepër ndiqni pamjet në video: