Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ministrat e PDK-së mungojnë në sallën e Qeverisë – Malisheva Press

Ministrat e PDK-së mungojnë në sallën e Qeverisë

Derisa së shpejti pritet të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës, në sallë kanë hyrë vetëm ministrat e LDK-së por jo edhe ata të PDK-së.

Po ashtu në këto momente kryeministri Isa Mustafa dhe kryetari i Kuvendit, Kadi Veseli po mbajnë një takim në kabinetin e kryeministrit.

Mbledhja ishte paraparë të fillojë në ora 10:00. /kp/

Fotografia: ILUSTRIM