Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Merr fund moti i mirë, këtë ditë fillon prapë shiu – Malisheva Press

Merr fund moti i mirë, këtë ditë fillon prapë shiu

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Temperaturat do të lëvizin në mes 7 e 19 gradë Celsius.

Nesër, pritet dita të fillojë me vranësira mandej të vazhdojë me riga shiu. Në orët e pasditës do të ketë vranësira të pjesshme dhe do të përfundojë me riga shiu.

Temperaturat nuk pritet të pësojnë ndryshime ato do të sillën në mes 7 e 19 gradë Celsius. Dita e premte do të karakterizohet me vranësira dhe reshje shiu, ndërsa fundjava do të ketë vranësira të pjesshme.

Temperaturat do të sillën në mes 6 e 19 gradë Celsius.