Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Merr flakë autobusi me turistë kosovarë në aksin Milot-Kukës (Video) – Malisheva Press

Merr flakë autobusi me turistë kosovarë në aksin Milot-Kukës (Video)

Një autobus plot me turistë nga Kosova është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur këtë të shtunë paradite në autostradën Milot-Kukës, siç raportohet nga një qytetar – dëshmitar në vendngjarje.

Ai ka dërguar edhe video nga vendi i ngjarjes, në të cilën shihet në flakë autobusi.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe nëse ka të lënduar.