Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Melihate Termkolli godet Fatmir Limajn – Malisheva Press

Melihate Termkolli godet Fatmir Limajn

veseli-termkolli-291214Melihate Termkolli deputetja që ka ndërruar disa parti politike në karrierën e saj fillimisht në LDK pastaj në LDD pastaj në  AAK dhe së fundi me vota të AAK në LDK ka goditur deputetin e Kuvendit të Kosovës Fatmir Limaj për gjykatën speciale. Ajo i tha Limajt se po të ishte tender me miliona moti e kishe votu. Fatmir Limaj ju përgjigj se Melihate Termkolli s’ka lidhje me  çështjet juridike. Melihate Termkolli është deputete e LDK-së dhe është njëra nga deputetet e koalicionit PDK-LDK që ka votuar kundër mocionit për dënimin e  krimeve  që ka bërë Serbia në Kosovë.