Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Me Mamograf Mobil u ekzaminuan mbi 5 mijë gra (Video) – Malisheva Press

Me Mamograf Mobil u ekzaminuan mbi 5 mijë gra (Video)

breast-cancer-awarenessSot organizohet ecja simbolike kundër kancerit të gjirit në Prishtinë dhe bëhet për t’i mbështetur gjithë ata persona që janë të prekur nga kanceri i gjirit.

Ecja simbolike organizohet çdo vit nga organizata joqeveritare Jeta/Vita, udhëhequr nga Nafije Latifi.

Ky aktivitet do nisë në ora 12:00 nga Teatri Kombëtar.