Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Mblidhet Vetëvendosje me LDK-në, ja për çfarë diskutojnë – Malisheva Press

Mblidhet Vetëvendosje me LDK-në, ja për çfarë diskutojnë

Vetëvendosje zyrtarisht e ka konfirmuar  takimin e sotëm me Lidhjen Demokratike të Kosovës, në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Shkodran Hoti për Periskopin ka thënë se po pritet që të nisë takimi, i paralajmëruar për orën 15:00.

Ai ka thënë se të dy partitë do të diskutojnë për zhvillimet e fundit në vend, dhe është vazhdim i takimeve që janë paralajmëruar të mbahen ndërmjet LDK-së dhe VV-së, për përafërim të programeve./Periskopi/