Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Mazreku: Fitorja na kthen vetëbesimin – Malisheva Press

Mazreku: Fitorja na kthen vetëbesimin

Kushtrim-Mazreku-liriaKapiteni i Lirisë, Kushtrim Mazreku, thotë se skuadra e ka merituar fitoren kundër Gjilanit. Ai shprehet optimist se Liria do t’i kthehet sukseseve.

“‘Me rëndësi fituam. Thyem akullin. Pas shumë barazimeve arritëm fitore të merituar. Shpresoj që me këtë të kthejmë besimin tek vetja dhe të kthehemi sukseseve”, ka thënë pas ndeshjes, kapiteni Kushtrim Mazreku.