Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Marina nuk i ndahet Getit as nëpër koncerte (Foto) – Malisheva Press

Marina nuk i ndahet Getit as nëpër koncerte (Foto)

geti...

Dyshja e shumëpërfolur në mediat shqiptare për lidhjen ose jo të tyre, tashmë kanë bërë të qartë përmes fotografive se janë të dashuruar.

Getoar Selimi, i njohur më mirë me nofkën Geti dhe prezantueses televizive Marina Vjollca, siç ka raportuar edhe më parë Telegrafi, tashmë janë në fillimet e romancës së tyre.

Madje, përveç se Geti dhe Marina janë parë në rrugët e kryeqytetit shqiptar dhe nëpër e kinematë e Tiranës, duket se bukuroshja shqiptare po e përcjell hap pas hapi edhe jashtë vendit reperin kosovar.

Një fotografi të siguruar nga Telegrafi, dyshja shihet duke pritur aeroplanin në aeroportin Nëna Terezë.

Geti ka udhëtuar për në Zurich të Zvicrës, ku do të perfomonte para fansave të vetë në një nga klubet e natës zvicerane. /Telegrafi/

geti