Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Marali: Arrestohet një person për mbajtje të substancave narkotike – Malisheva Press

Marali: Arrestohet një person për mbajtje të substancave narkotike

Të shtunën me 27 janar Policia e Kosovës, gjatë një aksioni të bastisjes dhe kontrollit të bërë në fshatin Marali të komunës së Malishevës, ka arritur të kap një qese të dyshimtë me substanca narkotike e llojit marihuanë. Me peshë 31 gram. Pas arrestimit i dyshuari është dërguar në prokurori dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. Thuhet në njoftimin zyrtarë të Policisë së Kosovës