Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Malishevë: VV mban mbledhjen e këshillit – flitet për kandidaturat për deputetë (Foto) – Malisheva Press

Malishevë: VV mban mbledhjen e këshillit – flitet për kandidaturat për deputetë (Foto)

Dje është mbajtur mbledhja e Këshillit të Qendrës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Malishevë.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi të shkrutër të kësaj lëvizjes në faqen e tyre të facebookut.

Ndonëse nuk është njoftuar arsyeja e kësaj mbledhje, burime të malaishevapress bëjnë të ditur se qëlllimi i kësaj mbledhje ishte mobilizimi i strukturave dhe caktimi i kandidatëve për deputet nga Malisheva të kësaj lëvizje.